Biz

Sizlere sunduğumuz bütün hizmetlerin altında yatan büyük bir sevgi var. Bu sevgi sayesinde AJANSCA Dijital Reklam Ajansı olarak mesleği ile bütünleşmeyi özümsemiş bir ekip ile sizlere 2014 yılında kurularak bu günlere kadar hizmet vermeye devam etmekteyiz. AJANSCA.COM olarak ileri düzey teknolojimizi profesyonellik ile birleştirerek sizlere Sosyal Medya Yönetimi, Prodüksiyon, Web Tasarım, Dijital Tasarım, E-Ticaret, Tescil ve Sunucu desteği alanlarında hizmet sağlamaktayız.

Bir çok kişi ve kuruma hizmet vermekte olmanın gururu ile her geçen gün yeni projelerin altına imzamızı atmaktayız. Sektörde dikkat edilmesi gereken konu ise başarıya ulaşan internet hizmetlerindeki en önemli nokta genellikle gözden kaçırılmaktadır. Bu husus, Markanızı doğru bir şekilde temsil eden ve müşteri odaklı servis sağlayabilen web sitesi ile Dijital sektörün hizmetlerini sunabilmektir. Şirketler her yıl ürün geliştirmek ve tanıtımları için milyonlarca lira harcamaktalar; ancak çoğu tüketicilerin ilk anda internetteki aramaları başarısızlığa uğratmaktadır. Tam da bu noktada Prodüksiyon, Web Tasarım, Dijital Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, E-Ticaret, Tescil ve Sunucu Desteği gibi alanlarda uzmanlaşmış olan AJANSCA ile başarıya ulaşmak büyük önem taşır.

Vizyonumuz

Türkiye'de hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların dijital alanda ihtiyaçlarını yenilikçi adımlar ile karşılayarak geleceğe daha etkili yatırımlar sağlamak.

Misyonumuz

İçerisinde bulunduğumuz sektörün tüm teknolojik gelişmelerine açık ve daha etkili projeler ile hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların geleceğine artı değerler katarak yön vermek.Çalışmalarımızdan Kareler

İletişim