Barasti Lounge Ataşehir
Eylül 8, 2020

  Dezenfekte E-Ticaret Platformu

  Dezenfekte Ürünleri E-Ticaret Satış Platformu

  Uzun soluklu yürüttüğümüz çalışmamızda A’dan Z’ye tüm desteği sağlayarak yürütmekteyiz. Pandemi sürecinde kurduğumuz e-ticaret platformu Ana üreticiden alınan Dezenfekte ürünlerinin son kullanıcılara ulaştırmayı hedefleyen Sağlık Bakanlığı Onaylı satış yapan bir platformdur.

  E-Ticaret platformunun kurulumu ve tüm teknik aşamalarında gerekli hizmeti sizlere sağlayarak online satış sitenizi hazır hale getiriyoruz. Satış öncesi ve satış sonrası sürekli desteğimiz ile birlikte başarılı bir sisteme sahip olabilirsiniz.

  Sanal Pos Entegrasyon Kurulumu

  Bir çok ödeme sistemi günümüzde mevcut. Bütün bu sistemlerin E-Ticaret alt yapısına entegrasyonu sağlanabilir yada tüm bankalar ile ayrı ayrı çalışıyor iseniz hepsi için sanal pos sisteminin kurulumunu sağlayabiliriz. Kullanmak istediğiniz ödeme sistemi ile yapılacak olan anlaşma sonrası çok kısa sürede entegrasonu yapılarak test işlemlerini gerçekleştirdikten sonra satış s

  E-Fatura Geçiş ve Entegrasyon

  E-Fatura sisteminin kolaylıklarından faydalanmamak mümkün değil. Özellikle E-Ticaret platformlarında satılan ürünler ile birlikte otomatik olarak fatura kesimi sağlayabilmek işlerinizi daha hızlı ve kolaylaştırır bir hale gelmektedir. E-Ticaret alt yapısı ile entegrasyonu sağlandığı takdirde tüm özelliklerden yararlanabilir ve hızlı bir şekilde tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  Ürün Fotoğraf Çekimi 

  E-Ticaret platformunuzda başarılı olabilmenin en önemli noktalarından biri ürün fotoğraflarınızın profesyonel bir çekim yapılarak sitenize yüklenmesidir. Ürün satışlarındaki en önemli etken diyebiliriz ziyaretçilerinize karşı albeniyi arttırmak için güzel ve ilgi çekici hale getirerek sunmak gerekir.

  Ürün ve Video çekimleri ile Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam çalışmalarında süreklilik içerisinde ihtiyaç duyulacak olan içeriklerinizi daha etkili olarak üretmenize büyük katkı sağlayacaktır.

  Ürün ve İçerik Yönetimi

  E-Ticaret sitenize ürün ve içerik yönetimi yoğun ve karmaşık gelecek bir çok çalışma gerektirebilir. Ürün bilgilerinin ve açıklamalarının girilmesi, Resimlerin yüklenmesi, Ödeme bilgilerinin girilmesi, Filtre seçenekleri ve Ürün seçeneklerin oluşturulması, Site içi SEO çalışmaları yapılması gibi bir çok çalışmayı yapmak karmaşık ve zaman alan işlemlerde sizlere destek vermeye devam ediyoruz.  Eksiksiz ve en etkili şekilde tüm site içeriklerinizi yükleyerek hazır hale getirerek site içi tüm çalışmalarınızı sağlıyoruz.

  İletişim