Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım

Web tasarım konusunda Mobil Uyumlu (Responsive) olması sitelerimize gelen ziyaretçilerimizin önemli bir çoğunluğu mobil cihazlar ile ziyaret edeceğinden çok önemli bir özellik olarak yer almaktadır. Web Sitenize Mobil Uyumlu (Responsive) olarak kullanıcıların giriş yapması Google ile uyumlu olmasının yanı sıra ziyaretçi istatistiklerinizde önemli bir etki sağlayacaktır.

Web Tasarım

Kendinize özel bir platform geliştirilebilir yada daha hızlı Web Çözümleri ile hizmet sunabiliriz. Tüm ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek en iyi ve doğru olan adımı atabilirsiniz.

Blog & Portfolyo

Katalog Modüllü

Blog – Portfolyo

İster Blog amaçlı isterseniz de çalışmalarınıza referans olarak sunabileceğiniz Portfolyo için düşündüğünüz Web Sitesine sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz tasarım konseptinde ve yapmak isteyeceğiniz tüm yeni düzenlemeleri dilediğiniz gibi yapabiliyor olacaksınız. Sürekli güncelleme desteği sayesinde yenilikçi tasarım konseptlerinde modernize etmeye devam ediyor olacaksınız. Biz kurduğumuz Web Sitelerinde teslim ettikten sonra da yayında olduğu sürece sizlere güncellemeleriniz konusunda destek vermeye devam ediyor olacağız.

Kurumsal Web Tasarım

Ticari bir değere sahip her firmanın Kurumsal Kimliği ve Vizyonu doğrultusunda ihtiyaç duyulan Web Tasarım hizmetine sahip olması gerekir. Her firmanın kendi hizmet kapsamlarına göre site içeriğinde önemli farklılıklar söz konusu olmaktadır. Kurumsal Web Sitesi ile birlikte Kurumsal Email Hizmetleri de bir o kadar öneme sahiptir. Müşteri iletişimi, Teklif Sunumu, Pazarlama ve bir çok aşamada Kurumsal Kimlik değerlerinizi yansıtan adreslere sahip olmanız daha etkili ve güvenli bir ortam sağlayacaktır. Kurumsal Web Sitesi hazırlarken firmaların tüm Kurumsal Kimlik olarak yansıtan tüm özellikleri ön plana alarak hazırlamaktayız.

Katalog Modüllü Web Tasarım

Bir çok ürün yelpazesi bulunan firmaların genellikle E-Ticaret alt yapısı kurmadan kendi ürünlerini sunabileceği özelliklerde bir Web Tasarım ihtiyacı duymaktalar. Eğer sizde ürünlerinizi internet üzerinden E-Ticaret alt yapısı kurmadan tanıtabilmek istiyorsanız Katalog Modüllü Web Sitesi tüm ihtiyacınıza karşılık verecektir. Her hangi bir sınır olmaksızın dilediğiniz gibi ürünlerinizi yükleyebilir tüm Özellikleri, Resimleri ve Videolarını dahi yayınlayabilirsiniz. Özellikle pazarlama aşamasında müşterilerinize büyük kataloglar ile sunum yapmak zorunda kalıyorsanız eğer büyük bir yükten ve karmaşadan kurtulmuş olacaksınız. Bir çok müşterimizde karşılaştığımız önemli sorunlardan biri ise yıpranan zarar gören ve hatta sunum yaptığınız yerlerde bırakmak zorunda kaldığınız kataloglarınızın temininde sorun yaşamanız. Bunun yanı sıra ise baskı maliyetlerinin getirdiği yük ile yaşadığınız sorunları tamamen bitirmenizi sağlamak için Katalog Modüllü Web Sitesi yeterli olacaktır.

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret sitelerinin önemi her geçen gün artmaya devam etmektedir. Güçlü bir alt yapı ve teknik özellikleri ile kendi sektörünüzdeki daha büyük pazar payına hakim olabilmek istiyorsanız en doğru E-Ticaret paketleri ve Desteğine sahip olmanız gerekmektedir. Daha önce E-Ticaret konusunda bir tecrübeye sahip değilseniz bu konuda özel bir destek ile tüm aşamaları sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlayacaktır. Başarılı bir yapıya sahip olabilmek için düşünülmesi gereken bir çok adım ile mümkün olacaktır.

  • Etkili Alan Adı
  • Güçlü bir E-Ticaret sitesi
  • E-Ticaret İçerik Yönetimi
  • Site içi ve Site Dışı SEO çalışmaları
  • Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi
  • Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimleri
  • Reklam Çalışmaları
  • Pazar yerleri satış faaliyetleri

Bu adımların yanı sıra her sektörün kendine özel zorlukları ve tecrübeleri ile tüm bu çalışmaların birleşmesi sizi daha başarılı kılacaktır. Sektörünüzün önemli bir parçası haline gelebilmek için Ajansca Dijital Reklam Ajansı olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

E-Ticaret paketleri konusunda çözüm ortağımız olan RGS Yazılım ile çalışmayı tercih etmekteyiz. Müşteri hizmetleri konusundaki başarısı ve E-Ticaret yazılımı üzerinde Teknik Destek ve ek geliştirmeler için her zaman desteğini esirgemeden yerine getirmeleri müşterilerimizin memnuniyeti açısından bizim için çok önemli. E-Ticaret paketlerinin maliyetlerinde ise uygun olmaları da önemli bir tercih sebebidir bizim için. Senelik masraflarda ise çok daha uygun fiyat politikası da asla göz ardı edilemez bir seçenektir.

İletişim